Denna site använder cookies. Genom att använda denna site accepterar du detta. Läs mer om cookies och varför vi använder detta här. Tillåt cookies →

MENY

MATCHER

BILJETT

Adress och öppettider

Adress till arenan 

STIGA Sports Arena, Arenatorget 1, 633 46 Eskilstuna

 

Besöksadress kansliet

STIGA Sports Arena, Port 9, 633 46 Eskilstuna

OBS - ingång via Gustafsvägen

 

Kansliet, öppettider och telefontid

Kansliet är öppet kl 10:00 – 12:00 på vardagar,andra tider enligt överenskommelse eller separat bokning.

Telefon 016-511520 kl 10:00 – 12:00 på vardagar

Organisationsnummer: 818000-1029

 

Ekonomi

Fakturor

Fakturor med post skall skickas till följande adress:

IF GUIF

LIN0154 Scancloud

831 97 Östersund

 

Fakturor som PDF skickat via epost:

lin0154@pdf.grantthornton.se

 

Swishnummer Mottagarnamn
123 033 68 26 Guifs Framtidsfond
123 105 65 71 Guif Lotterier
123 137 08 40 Guif Marknadsaktivitet
123 299 06 87 Å-loppet
123 379 19 36 Guif Entré
123 508 99 66 Guif Servering SSA
123 652 55 62 Guifhallen Servering

 

 

Vi som jobbar här

CG Hjelm - Klubbchef

0731-829625  cg.hjelm@guif.nu 

 

Johnny Andersson - Partneransvarig

0732-204080  johnny.andersson@guif.nu 

 

Ulf Dahlström - Föreningskonsulent

0733-54 05 45  ulf.dahlstrom@guif.nu


Gunn Hildenborg
 - Ekonomi, administration

0704-58 90 27 (kl 8-14)  gunn.hildenborg@guif.nu

  

Olle Andersson - Vaktmästeri

070-79 709 92  olle@guif.nu

 

Lasse Carlsson - Vaktmästeri

070-017 93 39 lars.carlsson@guif.nu

 

Zoran Roganovic - Föreningsutveckling

zoran.roganovic@guif.nu

 

Övriga funktioner:

Jarmo Mänty - Media och kommunikation

jarmo.manty@guif.nu

 

Generella mailboxar mm:

Allmän mail tll klubben: info@guif.nu

Ungdom: Lagansvariga ungdomslagen: Klicka för info

Ekonomi: För generella frågor om ekonomi, maila till ekonomi@guif.nu 

Domar- funktionärs- och statistikersättning mejlas till: domare@guif.nu

För generella medlemsfrågor, maila till medlem@guif.nu



instagram @eskilstuna_guif #guif1896 #guifhjärta

Copyright © Eskilstuna GUIF 2019 | Powered by purePUBLISH | Hosted by WebOne AB Copyright © Eskilstuna GUIF 2019
Powered by purePUBLISH | Hosted by WebOne AB

Sök på guif.nu