Denna site använder cookies. Genom att använda denna site accepterar du detta. Läs mer om cookies och varför vi använder detta här. Tillåt cookies →

MENY

MATCHER

BILJETT

Kontakt

Adress: 

STIGA Sports Arena, Arenatorget 1, 633 46 Eskilstuna

 

Kansliet:

STIGA Sports Arena, Gustafsvägen 3, 633 46 Eskilstuna

Telefon 016-511520

E-post info@guif.nu

 

Öppettider kansliet:

10:00 – 12:00 på vardagar, ingång på baksidan, port 9.

Andra tider enligt överenskommelse eller separat bokning.

 

Vi som jobbar här:

CG Hjelm - Klubbchef

0731-829625  cg.hjelm@guif.nu 

 

Johnny Andersson - Partneransvarig

0732-204080  johnny.andersson@guif.nu 

 

Ulf Dahlström - Föreningskonsulent

0733-54 05 45  ulf.dahlstrom@guif.nu


Kove Hellgren
 - Ekonomi

070-6971236  kove.hellgren@guif.nu

 

Gunn Hildenborg - Ekonomi, medlemsregister

0730-247650  gunn.hildenborg@guif.nu

  

Olle Andersson - Alltiallo

070-79 709 92  olle@guif.nu

 

Adam Krantz - Marknadsassistent

adam.krantz@guif.nu

 

För generella medlemsfrågor, maila till medlem@guif.nu

 

Övriga funktioner:

Jarmo Mänty - Media och kommunikation

jarmo.manty@guif.nu

 

Ungdom: Lagansvariga ungdomslagen: Klicka för info

 

 

Ekonomi

Fakturor

Fakturor med post skall skickas till följande adress:

IF GUIF

LIN0154 Scancloud

831 97 Östersund

 

Fakturor som PDF skickat via epost:

lin0154@pdf.grantthornton.se

 

För generella frågor om ekonomi, maila till ekonomi@guif.nu 

Domar- funktionärs- och statistikersättning mejlas till: domare@guif.nu

 

Organisationsnummer: 818000-1029

 

Swishnummer Mottagarnamn
123 033 68 26 Guifs Framtidsfond
123 105 65 71 Guif Lotterier
123 137 08 40 Guif Marknadsaktivitet
123 299 06 87 Å-loppet
123 379 19 36 Guif Entré
123 508 99 66 Guif Servering SSA
123 652 55 62 Guifhallen Servering

instagram @eskilstuna_guif #guif1896 #guifhjärta

Copyright © Eskilstuna GUIF 2018 | Powered by purePUBLISH | Hosted by WebOne AB Copyright © Eskilstuna GUIF 2018
Powered by purePUBLISH | Hosted by WebOne AB

Sök på guif.nu