Denna site använder cookies. Genom att använda denna site accepterar du detta. Läs mer om cookies och varför vi använder detta här. Tillåt cookies →

MENY

MATCHER

BILJETT

 

 

 Supporterklubben Röda Havet Orgnr: 802453-6271

Bankgironr: 651-8708

Swish nr: 1230984609

styrelsen@rodahavet.com
       
Ordförande Kenneth Karlsson 072-3971428 kenneth@rodahavet.com
Sekreterare Ida Ehrstrand 070-7287944 ida@rodahavet.com
Ledamot Pierre Larsson 070-4201292 pierre@rodahavet.com
Kassör Lena Eriksson  070-7302909 lena@rodahavet.com
Ledamot Putte Sundström 073-9435712 putte@rodahavet.com
       
Valberedning

Göran Fälting

Staffan Olsson

 valberedning@rodahavet.com  
Webbansvariga Göran Fälting
Ida Ehrstrand
 webmaster@rodahavet.com  

 

Postadress:
Supporterklubben Röda Havet
c/o LE Redovisning AB

Västerleden 60

633 47 Eskilstuna

 

Röda Havet finns även på 

Laget.se logo








 

instagram @eskilstuna_guif #guif1896 #guifhjärta

Copyright © Eskilstuna GUIF 2017 | Powered by purePUBLISH | Hosted by WebOne AB Copyright © Eskilstuna GUIF 2017
Powered by purePUBLISH | Hosted by WebOne AB

Sök på guif.nu