Denna site använder cookies. Genom att använda denna site accepterar du detta. Läs mer om cookies och varför vi använder detta här. Tillåt cookies →

MENY

MATCHER

BILJETT

SHOP

Adress och öppettider

Adress till arenan 

STIGA Sports Arena, Arenatorget 1, 633 46 Eskilstuna

 

Besöksadress kansliet

STIGA Sports Arena, Ingång 9, 633 46 Eskilstuna

OBS - ingång via Gustafsvägen

 

Kansliets öppettider

Kansliet har öppet vardagar 10-12. 

Kontaktuppgifter för dörröppning finns anslaget vid dörren.

 

Organisationsnummer: 818000-1029

 

Ekonomi

Fakturor

Fakturor med post skall skickas till följande adress:

IF GUIF

LIN0154 Scancloud

831 97 Östersund

 

Fakturor som PDF skickat via epost:

lin0154@pdf.grantthornton.se

 

Swishnummer Mottagarnamn
123 137 08 40 Guif Huvudkonto
123 105 65 71 Guif Lotterier
123 039 47 75 50/50-lotter
123 379 19 36 Guif Entré
123 508 99 66 Guif Servering SSA
123 088 61 92 Guifshopen
123 652 55 62

Guif Ungdomskonto

123 697 20 20

Rosabandetkampanjen

 

Bankgiro  452-4898

 

Vi som jobbar här

 Kristján Andrésson - Sportchef

0768-10 32 77 kristjan@guif.nu

 

Zoran Roganovic - Huvudtränare Herr

zoran.roganovic@guif.nu

 

Mikael Löfstedt Johansson - Huvudtränare Dam

mikael.johansson85@hotmail.com

 

Malin Fällborg - Ungdomskoordinator

073-5010861 malin.fallborg@guif.nu

 

Johnny Andersson - Partneransvarig

0732-204080  johnny.andersson@guif.nu 


Marija Roganovic - Ekonomi, administration

0704-58 90 27  marija.roganovic@guif.nu

 

 

Generella mailboxar mm:

Allmän mail tll klubben: info@guif.nu

Ungdom: Lagansvariga ungdomslagen: Klicka för info

Ekonomi: För generella frågor om ekonomi, maila till ekonomi@guif.nu 

Domar- funktionärs- och statistikersättning mejlas till: domare@guif.nu

För generella medlemsfrågor, maila till medlem@guif.nu

Biljetter och säsongskort: biljett@guif.nu



instagram @eskilstuna_guif #guif1896 #guifhjärta

Copyright © Eskilstuna GUIF 2022 | Powered by purePUBLISH | Hosted by WebOne AB Copyright © Eskilstuna GUIF 2022
Powered by purePUBLISH | Hosted by WebOne AB

Sök på guif.nu