Denna site använder cookies. Genom att använda denna site accepterar du detta. Läs mer om cookies och varför vi använder detta här. Tillåt cookies →

MENY

MATCHER

BILJETT

Styrelsen

Styrelsen väljs av föreningens medlemmar vid årsmötet som genomförs i juni varje år. Invalda personer väljs till 1 alternativt 2 år. Styrelsen presenterar både verksamhetsplan och budget vid årsmötet och om dessa godkänns blir de vägledande för styrelsens arbete under kommande verksamhetsår. 
 
Under verksamhetsåret 2021/2022 består styrelsen av:
 

Ordförande:
Mats Bengtsson
matsbengtsson63@outlook.com

Vice ordförande: ekonomiråd, marknad/försäljning

 Lars Bergkvist‬

larsbergkvist550@gmail.com

 

Sekreterare/Kassör:

Monica Jonsson‬
monica.jonsson@guif.nu

Strategiansvarig:
Sofia Larsson
sofia.larsson@parkenzoo.se

 

CSR/Ekonomiråd:

Therese Jakobsson

therese.jakobsson@outlook.com

 

Sport/dam:
‪Jessica Dickfors‬
Jessica.dickfors@hotmail.com

Sport/herr:
Robert Österhall‬
‪robert.osterhall@guif.nu

 

Ungdomsansvarig:

Per Eriksson‬
eriksson.jobb@telia.com

 

Ungdomsråd/strategiansvarig:

Cecilia Vestman

c_vestman@yahoo.se

 

Arrangemang:
‪Mats Johansson‬
mats.johansson@guif.nu

 

‪Suppleant:‬

 

 

instagram @eskilstuna_guif #guif1896 #guifhjärta

Copyright © Eskilstuna GUIF 2021 | Powered by purePUBLISH | Hosted by WebOne AB Copyright © Eskilstuna GUIF 2021
Powered by purePUBLISH | Hosted by WebOne AB

Sök på guif.nu