Mellanrum

Eskilstuna Guif IF - kansli

Eskilstuna Guif

Besöksadress kansliet

Volvo CE Arena, Ingång 9, 633 46 Eskilstuna OBS - ingång via Gustafsvägen


Kansliets öppettider

10 - 13 måndag-torsdag

18 - 19 tisdag

Tel. 070-458 90 27 

Kontaktuppgifter för dörröppning finns anslaget vid dörren. 

Eric Lundquist

Sportchef ungdom

070-383 37 30

eric.lundquist@guif.nu

Marija Roganovic

Ekonomi, administration

070-458 90 27  

marija.roganovic@guif.nu

Ekonomi

Fakturor med post skickas till:

IF GUIF

LIN0154 Scancloud

831 97 Östersund

 

Fakturor som PDF mailas till:

lin0154@pdf.grantthornton.se


Bankgiro  452-4898

Organisationsnummer: 818000-1029

Swishnummer

Swishnr             Mottagarnamn

123 137 08 40 Guif Huvudkonto

123 105 65 71 Guif Lotterier

123 039 47 75 50/50-lotter

123 508 99 66 Guif Servering SSA

123 652 55 62 Guif Ungdomskonto

123 697 20 20 Rosabilenkampanjen

Generella Mailadresser mm

Allmän mail till Eskilstuna Guif IF: info@guif.nu

Ungdom: ungdom@guif.nu

Lagansvariga ungdom: klicka här för info

Ekonomi: ekonomi@guif.nu

Domar-, funktionärs- och statistikersättning: domare@guif.nu

Medlemsfrågor: medlem@guif.nu

Biljetter, säsongskort och ackreditering: biljett@guif.nu

Eskilstuna Guif Handboll AB

Ekonomi

Eskilstuna Guif Handboll AB

Fakturaaddress: 

Gustavsvägen 3, 633 46 Eskilstuna


Elektronisk faktura:

inbox.lev.1396047@arkivplats.se


Organisationsnummer:
559427-0448

Momsreg.nr: SE559427-044801

Swishnummer

123 683 22 73 Guif Entré

123 659 35 78 Guif Servering

123 233 56 10 Guifshopen 

Generella mailadresser

Allmän mail till Eskilstuna Guif Handboll AB: bolag@guif.nu

Ekonomi: ekonomi@guif.nu


Marknad

Marknadsgruppen består av en ansvarig styrelsemedlem och tre partneransvariga säljare på deltid.

Pasi Jantunen

Partneransvarig

072-727 17 77  

pasi.jantunen@guif.nu

Bengt Gustafsson

Partneransvarig

070-551 05 80  

bengt.gustafsson@guif.nu

Gunnar Johansson

Partneransvarig

070-699 20 78

johansson.gunnar@guif.nu

Sport

Zoran Roganovic

Huvudtränare Herr

070-793 09 62

zoran.roganovic@guif.nu


Robin Andersson Dickfors

Huvudtränare Dam

070-535 88 17

robin.dickfors@gmail.com


Mats Johansson

Lagledare herr

070-5215272

mats.johansson@guif.nu


Stefan Adolfsson

Lagledare herr


Arrangemang

Arrangemangsgruppen ansvarar för allt som har med matchens arrangemang att göra

Patrick Östling

Arrangemangsansvarig

Göran Andersson

Arrangemang

Stefan Bendz

Säkerhetsansvarig

Andreas Frykenstad

Teknikansvarig

Staffan Olsson

Biljettansvarig

Kommunikation och Media

Beskrivning...

Peter Juhlin

Videoproduktion, webb och sociala medier

Göran Fälting

Webb och sociala medier

Victoria Strid

Layout och design

David Sundgren

Skribent