Mellanrum

Kontaktuppgifter

Besöksadress kansliet

STIGA Sports Arena, Ingång 9, 633 46 Eskilstuna OBS - ingång via Gustafsvägen

Kansliets öppettider

Kansliet har öppet vardagar 10-14. Kontaktuppgifter för dörröppning finns anslaget vid dörren. 

Kristján Andrésson

Sportchef

076-810 32 77 

kristjan@guif.nu

Zoran Roganovic

Huvudtränare Herr

070-793 09 62

zoran.roganovic@guif.nu

Mikael Löfstedt Johansson

Huvudtränare Dam

070-421 11 42

mikael.johansson85@hotmail.com

Eric Lundquist

Sportchef ungdom

070-383 37 30

eric.lundquist@guif.nu

Johnny Andersson

Partneransvarig

073-220 40 80  

johnny.andersson@guif.nu 

Marija Roganovic

Ekonomi, administration

070-458 90 27  

marija.roganovic@guif.nu

Ekonomi

Fakturor med post skickas till:

IF GUIF

LIN0154 Scancloud

831 97 Östersund

 

Fakturor som PDF mailas till:

lin0154@pdf.grantthornton.se


Bankgiro  452-4898

Organisationsnummer: 818000-1029

Swishnummer

Swishnr             Mottagarnamn

123 137 08 40 Guif Huvudkonto

123 105 65 71 Guif Lotterier

123 039 47 75 50/50-lotter

123 379 19 36 Guif Entré

123 508 99 66 Guif Servering SSA

123 088 61 92 Guifshopen

123 652 55 62 Guif Ungdomskonto

123 697 20 20 Rosabilenkampanjen

Generella Mailadresser mm

Allmän mail till Eskilstuna Guif: info@guif.nu

Ungdom: ungdom@guif.nu

Lagansvariga ungdom: klicka här för info

Ekonomi: ekonomi@guif.nu

Domar-, funktionärs- och statistikersättning: domare@guif.nu

Medlemsfrågor: medlem@guif.nu

Biljetter och säsongskort: biljett@guif.nu